Full albüm indir,Bedava Mp3 Yükle,Film,dizi,indir
Forumumuzdan yararlanabilmek icin üye olunuz.

Join the forum, it's quick and easy

Forumumuzdan yararlanabilmek icin üye olunuz.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Admin
Admin

Dogum Günü Mektubu 23lb6v9
Erkek
Domuz
İş/Hobiler : Antialem
Ruh HaliM : Dogum Günü Mektubu Yorums10
TaKıMım : Dogum Günü Mektubu Tarkiy10
Points Points : 165583

Kişi sayfası
Aktiflik :
Dogum Günü Mektubu Img_left100/100Dogum Günü Mektubu Empty_bar_bleue  (100/100)
Başarı Puanı :
Güçlülük:
https://antialem.yetkin-forum.com

Dogum Günü Mektubu Empty Dogum Günü Mektubu

Paz 26 Nis. - 12:12
aşkın en güzel rengi

Bugün sensiz geçen günlerimin mi ; sana dair duygularımı açıklamam üstünden geçen senli günlerimin mi Dogum Günü Mektubu Virgul yıl dönümü demeliyim bilmiyorum…

Ama bir yılı sevdiğim halde senden uzakta geçirdiğimi biliyorum mavinin en güzeli… Ben seni düşlerimde sevdim. . .

*Sen nasıl ki hep benim yanımdaysan Dogum Günü Mektubu Virgul ben de senin yanındayım biliyorum… Dokunamıyor olabiliriz birbirimize… Ama sevgiye engel değildi ki bunlar…

Geçen bir yıl sevgimden hiç bir şeyi götürmedi… Seni varlığında da çok sevdim Dogum Günü Mektubu Virgul yokluğunda da …

Sensiz geçen Dogum Günü Mektubu Virgul sesini duyamadığım bir çok günüm oldu… Elim kolum bağlanmış Dogum Günü Mektubu Virgul gözlerime gecelerin indiği bir çok günüm…

Hep dedim ki ; bir gün dönecek…Belki ölmek üzere olacağım ama gelecekDogum Günü Mektubu Virgulson nefesimde de olsa ellerimi tutacak! Bu inancımı hiç yitirmedim biliyorsun…

Hep dedim bir gün gelecek Dogum Günü Mektubu Virgul ömrüm boyunca beklemek zorunda olsam da bekleyeceğim Dogum Günü Mektubu Virgul vazgeçmeyeceğim…

Biliyorum bir gün gelecektin… geldin de..

*Çok gözyaşı döktüm yokluğunda. Yalnızlığımı Dogum Günü Mektubu Virgul sensizliğimi Dogum Günü Mektubu Virgul özlemlerimi Dogum Günü Mektubu Virgul sana dair içimde ne varsa akıttım her sayfaya…

Sen benim bir anlık düş’üm Dogum Günü Mektubu Virgul özlemim değilsin… Biliyorsun… Sen benim mavi düş’üm Dogum Günü Mektubu Virgul mavi umutlarımsın…Bana hayat veren hayatım olansın… Mutlu anlarıma mavi anlamını katıp gülümsetensin…

Sen mavisin…

Mavimsin …

*Gözlerim sürekli dualar etti sana Dogum Günü Mektubu Virgul hala da ediyor mavinin en güzeli… Hem bir düşün Dogum Günü Mektubu Virgul insan diliyle sayısız dualar edebilir . Peki ya gözler…

Gözlerle nasıl dua edilir mavinin en güzeli … Gözlerimi gördüğünde farkına varırsın Dogum Günü Mektubu Virgul Allah’a nasıl yalvardığını …

...

Sensiz her yere düşman oldum mavinin en güzeli Dogum Günü Mektubu Virgul İstanbul mutlu etmez oldu beni Dogum Günü Mektubu Virgul gülümsediğim yerler canımı yakar oldu . .
Sen İzmir’de ben burada. . . İstanbul sensiz nasıl mutlu etsin ki beni? Ruhum sende yüreğim sende benliğim İzmir’deyken

...

*Üzülmene hiç dayanamam Dogum Günü Mektubu Virgul hüzünleri hep kendime saklıyorum… Hiç üzülme ne olur mavinin en güzeli… Biliyorum bu imkansız ama söylediklerimi hatırla Dogum Günü Mektubu Virgul bu yaraları kapatmama yardım et…

Hep yanımda ol mavinin en güzeli Dogum Günü Mektubu Virgul bana bundan sonra hiçbir zaman yokluğunu yaşatma Dogum Günü Mektubu Virgul sensiz bırakma beni…

...

Kimi zaman sevgi cümlelerini duymak istiyorum Dogum Günü Mektubu Virgul sevildiğimi bilmek istiyorum ama hiç duymamaya razıyım… Yeter ki yanımda kal Dogum Günü Mektubu Virgul nasıl olsa biliyorum hislerini…

Biliyor musun mavinin en güzeli bildiğim bir şey daha var…

*Benim bu mücadelemin sonuçsuz kalmayacağı Dogum Günü Mektubu Virgul Allah’ın ne olursa olsun bu çabayı sonuçsuz bırakmayacağını biliyorum…

Bir yıl değil bin yıl da beklerim seni Dogum Günü Mektubu Virgul yeter ki ellerimi bırakma Dogum Günü Mektubu Virgul hep yanımda ol mavinin en güzeli…

Seni çok seviyorum …

İyi ki varsın mavinin en güzeli Dogum Günü Mektubu Virgul iyi ki varsın…

*İyi ki doğdun aşkım. . . İyi ki doğdun hayatımın en güzel mavisi..

Bir yılın özeti bu değil elbetDogum Günü Mektubu Virguldaha
bir sürü şey yazabilirdim ancak sen zaten bi çok şeyi biliyorsun
mavinin en güzeli... Sen içimde sana dair ne varsa hepsini tek tek
biliyorsun...

Biliyorsun da… neyse boşver.. bi gün okursan eğer sensiz ama seninle olduğumu bil yeter..
Bana yaşattığın sevgi kadar güzel bi ömrün olsun..
Similar topics